متن اهنگ هایده عالم یک رنگی

توی عالم یکرنگیبگو از چی تو دل تنگیبازم از اون نگات پیداستکه با من به سر جنگیبازم از اون نگات پیداست

بازم ساده دل تنهانداری واسم آهنگیبگو حرف تو دلت نگذاربگو از چی تو دلتنگیبگو حرف تو دلت نگذار

چی دیدی چی شنیدیکه با من هر روز و هر لحظه یه رنگیتو این شهر فرنگ، این همه رنگرنگ و وارنگ، واسه چی دو رنگیبابا سخته دورنگی

منو میشکنی آخر با کاراتمن مثل ساغرم، تو سنگیتو این دور زمون، میون دو تا مهربونواسه چی زرنگی، بابا سخته زرنگی

توی عالم یکرنگیبگو از چی تو دل تنگیبازم از اون نگات پیداستکه با من به سر جنگیبازم از اون نگات پیداست

دلم دفتر نقاشی شطرنجپر از طرح تموم، نیمه تموم، از غم و رنجتو نقشش می کنی، همچین و همچون باباتو رنگش می کنی، تا بشه پر خون، بشه گلگون

چی دیدی چی شنیدیکه با من هر روز و هر لحظه یه رنگیتو این شهر فرنگ، این همه رنگرنگ و وارنگ، واسه چی دو رنگیبابا سخته دورنگی

منو میشکنی آخر با کاراتمن مثل ساغرم، تو سنگیتو این دور زمون، میون دو تا مهربونواسه چی زرنگی، بابا سخته زرنگیتوی عالم یکرنگیبگو از چی تو دل تنگیبازم از اون نگات پیداستکه با من به سر جنگیبازم از اون نگات پیداستکه با من به سر جنگی

منبع آهنگ سایت بیت تونز /beattunes.ir

دانلود اهنگ هایده از سایت بیت تونز

متن اهنگ معین چو نسیمه نو بهاران به نوازش گلستان اومدی

متن آهنگ هایده میگن مستی گناهه

متن آهنگ یه روز خوب میاد

متن اهنگ تو بزن تا من برقصم از لیلا فروهر

متن آهنگ مهستی مگیرش از من

متن آهنگ هایده تو نیمه راه زندگی

متن اهنگ هایده عالم یک رنگی

نگات ,عالم ,سخته ,پیداستکه ,جنگیبازم ,تنگیبازم ,نگات پیداستکه ,اهنگ هایده ,عالم یکرنگیبگو ,زمون، میون ,سخته دورنگی
مشخصات